Prijsvraag Take the Slow Road
De boeken van Take the Slow Road zijn bestemd voor roadtrippers die graag de onontdekte plekjes en de leukste wegen willen verkennen op hun reisbestemming.
Review Take the Slow Road Engeland en Wales
Ter voorbereiding van onze eigen rondreis door Engeland en Wales in de zomer van 2022 was ik heel blij toen Uitgeverij Unieboek | Spectrum me vroeg of ik dit boek wou lezen en beoordelen. Want zelf zijn wij ook zoekende om op een rustig tempo drie weken lang de natuur in Engeland en in Wales te verkennen. Het boek richt zich vooral op mensen met een camper. Wij rijden met onze eigen auto, maar toch geeft deze gids tal van interessante tips voor een rondreis.
Martin Dorey omschrijft in dit reisboek hoe je weg van de massa op een trage manier de landschappen het best in je kan opnemen. Hij geeft 28 unieke routes door Engeland en Wales met camper of auto. Heb je zelf geen camper, maar zou je dat toch wel eens willen ervaren, niet getreurd! In het boek vind je ook de beste verhuurlocaties voor campers. Je ontdekt allerlei niet te missen bezienswaardigheden, leest meer over het rijden in Engeland en Wales en krijgt tal van tips gericht op natuurliefhebbers, wandelaars, klimmers en surfers.
Prijsvraag
Wij mochten van uitgeverij Unieboek | Het Spectrum een gratis Nederlandstalig exemplaar verloten onder onze lezers. Al wat je hiervoor hoeft te doen is de volgende vraag beantwoorden! De winnaar is Sandra Meertens.
Ben je net te laat of heb jij niet gewonnen, bestel het boek dan op Bol.com of in een andere boekhandel.
Welke plek in Engeland of Wales zou jij graag een keer bezoeken?
Inzendingen (27)





Martin Dorey is schrijver van deze succesvolle reisboekenserie. Daarnaast is hij surfer en anti-plastic campagnevoerder. In 2011 presenteerde hij een reisprogramma op BBC 2, One Man and his Camper Van. In deze serie verschenen ook Take the slow road Schotland, Take the slow road Ierland en Take the slow road Frankrijk.